Žiadame Vás o zaslanie cenovej ponuky na dodávku dezinfekčného a čistiaceho programu so špecifikáciou dezinf. a čist. prostriedkov a vypracovaním ich mesačnej /ročnej/ spotreby podľa uvedených parametrov na r. 2012. Požadujeme splnenie všetkých požiadaviek a noriem v zmysle platnej legislatívy. K ponuke je potrebné pridať doplnkový sortiment a základné technologické vybavenie pri zabezpečení realizácie dezinfekčného a čistiaceho programu dvoma vlastnými zamestnancami, ktorí sú vybavení profesionálnymi upratovacími vozíkmi.

Kategórie čist. a dezinf. prostriedkov

1. Čistiace prostriedky: bežné detergenčné a dezinfekčné na prevádzku domova sociálnych služieb /izby, podlahy, WC, umývadlá, okná, nábytok/, kuchyne /odmasťovače, čistiace prostriedky na riad – 2 umývačky, čist. prostriedky odpadov/.
2. Pracie prostriedky: na bielu a farebnú bielizeň, bieliace prostriedky, aviváž, neutralizačné prostriedky – udávajte spotrebu na 10 kg bielizne.
3. Hygienické prostriedky: toaletný papier 3-vrstvový biely, tekuté mydlo, osviežovače vzduchu, ochranné krémy na ruky, dezinfekčné prípravky na ruky.
4. Doplnkový sortiment: 4-farebné handričky /červená, modrá, zelená, žltá/, potravinové sáčky, vrecia na odpad, mopy, zmetáky, kefy, dávkovače.
Cenovú ponuku, ktorá bude zahŕňať aj dodávku tovaru do prevádzky n.o., vypracujte vrátane DPH. Požadujeme 14 dňovú splatnosť faktúr.
Základným kritériom je potreba dezinfekčných a čistiacich prostriedkov podľa uvedených parametrov a ich prepočítaná cena na mesiac, resp. rok.

Parametre

1. Plocha - interiér: 1840 m2
- izby klientov vrátane hygienických zariadení - 665 m2
- chodby, schodištia, spoloč. priestory, techn. priestory - 885 m2
- kancelárie - 140 m2
- kuchyňa + jedáleň - 110 m2
- šatne, umyvárne pre zamestnancov - 40 m2

2. Technologické zariadenie - kuchyňa + umývanie riadu
- počet jedál: raňajky - 50, obedy - 100, večere - 50

3. Počet miestností celkom - 135
Počet zamestnancov - 34
Počet ubytovaných klientov - 50

Termín predloženia cenovej ponuky s možnosťou dodávania i jednotlivých druhov sortimentu v uvedených kategóriách je 24.11.2011 e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo poštou na adresu Nezábudka, n.o., Záhradnícka 2, 986 01 Fiľakovo.

Ing. Mária Veliká
riaditeľka n.o.