Žiadame Vás o zaslanie cenovej ponuky na dodávku samostatných klimatizačných jednotiek značky TOSHIBA do kancelárskych priestorov domova dôchodcov - Nezábudka, n.o., Fiľakovo.
Jedná sa o šesť kancelárií v podkroví o rozmeroch 7 m2, 11,5 m2 - kancelárie sú prepojené, 31 m2, 15 m2, 15 m2 - kancelárie sú prepojené, 10 m2 - kancelária je samostatná. Tri kancelárie majú strešné okná, ostatné kancelárie klasické okná. V ponuke rozpíšte potrebu klimatických jednotiek, predbežnú spotrebu ostatného materiálu a iných položiek súvisiacich s inštaláciou klimatizačných jednotiek, náklady na dopravu a inštaláciu. Konečnú cenu uvádzajte s DPH. Požadujeme dodanie + inštaláciu ešte v roku 2011. Nakoľko sme nezisková organizácia poskytujúca sociálne služby pre seniorov a ZŤP občanov, budeme radi, ak nám poskytnete z cien zľavy.
Termín predloženia cenovej ponuky je 09.12.2011. Ponuku zasielajte e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo poštou na adresu Nezábudka, n.o., Záhradnícka 2, 986 01 Fiľakovo.